Oferta VIP

STREFA VIP

Realizacja zleceń VIP-ów ze świata polityki, biznesu i ekranu

Zdajemy sobie sprawę z ryzyka, jakie podejmuje VIP, dzieląc się informacją z agencją detektywistyczną. Pomijając kwestię etyki zawodowej to istnieje jednak możliwość, że agencja detektywistyczna będzie chciała wypromować agencję w cieniu “skandalu” czy sprzedać gorący materiał mediom. Prowadziliśmy sprawy ludzi o znanych nazwiskach i zdajemy sobie sprawę z absolutnej tajemnicy pozyskania informacji. Sprawami VIP-ów zajmuje się tylko jeden detektyw, właściciel BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO PROCURA SP Z OO. Gwarancja tajemnicy absolutnej udzielana przez nasze biuro polega na podpisaniu umowy lojalnościowej polegającej na stosownych zabezpieczeniach finansowych wypłacanych przez nasze biuro w przypadku przecieku informacji. Umowa jest podpisywana przed spotkaniem i po  niezbędnych konsultacjach u prawnika / notariusza , na terenie neutralnym lub u nas w biurze.

Działamy w oparciu o licencje detektywistyczną nr 0004463 wydana przez Komendanta Wojewódzkiego Policji

Firma jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSWiA w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-102/2018

©2018 by BD Procura.

  • Facebook Social Ikona

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE PROCURA SP Z OO zdobyło tytuł:

Najlepsi 2018

wśród Detektywów
w Gdańsku